>

Úvod

Vítejte v našem internetovém obchodě, kde výhodně koupíte led žárovky mnoha různých druhů, led pásky včetně voděodolných a barevných, venkovní led reflektory i s čidlem pohybu či stojanem, led zářivky a příslušenství. Jsme přímý dovozce těchto produktů se zastoupením pro ČR, zboží tedy nejde přes několik překupníků a my si proto můžeme dovolit nabídnout našim zákazníkům led osvětlení za velmi dobré ceny. 

Zboží zasíláme zásilkovnou, kurýrem nebo poštou po ČR i na dobírku, do 3 dnů u Vás.

Specialitou našeho obchodu jsou unikátní akce 3+1, kde při koupi 4 led žárovek zaplatíte cenu pouze tří těch samých led žárovek. 

 

Naše nabídka:

LED pásky

- v tomto oddělení našeho obchodu najdete veškeré led pásky 12V, které nabízíme - různé výkony, obyčejné i voděodolné a také barevné led pásky.

LED bodovky GU10

- led žárovky GU10 jsou nejprodávanější bodovky, vhodné díky nízké emisi tepla do podhledů a také do bodovkových lustrů s paticí GU10. Patice GU10 je tzv. bajonet - dva piny s výstupky na konci, rozteč 9mm. Montuje se zasunutím a pootočením.

LED žárovky E14

- led žárovky s klasickým malým závitem E14 (mignon) o průměru 14mm jsou vhodné do různých lampiček a lustrů s tímto závitem. V nabídce máme i led bodovky E14.

LED žárovky E27

- led žárovky s klasickým velkým závitem E27 o průměru 27mm vhodné jako nejúspornější náhrada žárovek s tímto závitem. Led žárovky E27 mívají nejvyšší svítivost.

LED žárovky G9

- led žárovky G9 se zasunovací paticí o dvou pinech s roztečí 9mm.

LED žárovky MR16

- led žárovky s paticí MR16 skvěle nahradí staré halogenové bodovky. Patice MR16 někdy označovaná na GU5.3 tvořená dvěma trny o rozteči 5,3mm. Pracují s napětím 12V.

LED žárovky G4

- led žárovky s paticí G4 pracující s napětím 12V. Patice je tvořena dvěma trny o rozteči 4mm.

LED reflektory

- led reflektory jsou ideální vysoce úspornou náhražkou za klasické halogenové reflektory, a hodí se k osvícení vchodu do domu, zahrady, ale i hal, památek, parkovišť a podobně.

LED zářivky

- led žářivky mají proti běžným zářivkám několik výhod - nižší spotřeba, neomezený počet startů a okamžité světlo, bez nepříjemného blikání.

 

Nezapomeňte si přečíst našeho rádce Jak správně vybrat led žárovky, ve kterém najdete pravdivé údaje o svítivosti led žárovek a další údaje o led technologii.

Více o LED technologii na Wikipedii.

V našem dalším e-shopu www.LTC-elektro.cz nabízíme kromě led žárovek také levné elektro. Koupíte tam za skvělé ceny třeba dálkově ovládané zásuvky, pájky, vánoční osvětlení nebo napájecí zdroje. 

 

 

WE SPEAK ENGLISH, just call us at +420 739 77 23 28 or write to info@led-zarovky-pasky.cz.

WIR SPRECHEN DEUTSCH, rufen Sie uns an +420 739 77 23 28 oder schreiben an info@led-zarovky-pasky.cz.

HABLAMOS ESPAÑOL, llámanos a +420 739 77 23 28 o escribe mensaje a info@led-zarovky-pasky.cz.

Kvalitní led žárovky Led žárovky Led žárovky LED žárovky Led žárovky a elektro

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM