Set: LED pásek 60x5050 smd 10,8W/m, voděodolný, denní + zdroj 78W

Kód LTC-2150_set
Dostupné VYPRODÁNO
Stará cena 728,00 Kč
Vaše cena s DPH 659,00 Kč
Ušetříte 69 Kč


Našli jste lepší cenu?
Požadujete množstevní slevu?
Klikněte zde!


Kvalitní led pásek 12V má široké použití. Naše led diodové pásky mají ze spodní strany samolepící fólii. Dají se dobře použít jako led pásky pod kuchyňskou linku, resp. led diodový pásek lze použít na všechny dobře přiléhavé povrchy, které je však potřeba před nalepením odmastit a vysušit. Led pásek je zalitý v silikonu, jedná se tedy o led pásek voděodolný.

Led pásek dobře drží na nábytku, keramickém povrchu, plastu či hladkém kovu, ovšem u odlupujících se povrchů jako je například zeď může nastat problém. Led pásky mají také široké použití v automobilech, při tuningu. Led páska je díky své konstrukci dobře ohebná a vzhledem k minimální velikosti se dá dobře použít i v místech, kam by se jiné zdroje nevešly. Výhodou led pásku je možnost zkrácení či prodloužení, čímž dosáhnete téměř libovolné délky. Tento led pásek je možné zkracovat po 10cm dlouhých úsecích na vyznačených místech, kde se nacházejí pájecí plošky. Na ně lze připojit buď zdroj nebo další segment led pásku. Takový spoj je samozřejmě třeba řádně zaizolovat, nejlépe silikonem. Led pásek lze stříhat i obyčejnými nůžkami.

T2-PASEK PO ROLÍCH - notFound

U tohoto LED pásku je nutné použít pro instalaci hliníkový profil – zakoupíte je v kategorii Hliníkové profily, anebo jiným vhodným způsobem zajistit odvod tepla - instalací led pásku na teplo odvádějící podklad. V opačném případě může dojít k poklesu svítivosti či zničení LED pásku a případná reklamace by pak byla shledána nedůvodnou. Výhodou LED profilu je eliminace vyzařování LED diod do stran, proto je vhodný například při použití LED pásku pro osvětlení kuchyňské linky, podsvícení polic, apod.

Součástí tohoto LED pásku je i konektor k napájecímu zdroji. Není tedy potřeba kupovat konektor samostatně, LED zdroj napojíte přímo na LED pásek.

Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 5000 lumenů na 5m led pásku.
Příkon 54W na 5m led pásku.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 20000 hodin.

Technická specifikace
Kód LTC-2150_set PŘÍKON 10,8 W
NAPÁJENÍ 12 V SVĚTELNÝ TOK 1000 lm
BARVA SVĚTLA denní bílá CHROMATIČNOST 4000 K
TYP DIOD SMD POČET DIOD 60
VELIKOST DIOD 5050 INDEX PODÁNÍ BAREV 80 Ra
ŽIVOTNOST až 20000 h ROZPTYL SVĚTLA 120 °
ZÁRUČNÍ LHŮTA 24 měsíců CERTIFIKÁTY CE, RoHs
TŘÍDA VODOTĚSNOSTI IP65 SVĚTELNÝ TOK CELÝ PÁSEK 5000 lm
PŘÍKON CELÝ PÁSEK 54 POČET DIOD CELÝ PÁSEK 300
ŠÍŘKA 10 mm VÝROBCE V-TAC
Souvisejíci produkty

Kvalitní led žárovky Led žárovky Led žárovky Zarovkyhana LED světla Led žárovky LED žárovky LED A-Z

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM RETELA