>

O nás

 

Jsme malá rodinná firma zabývající se prodejem led žárovekled pásků, led reflektorů  a obecně led světelných technologií. Máme pro ČR výhradní zastoupení nadnárodní firmy LEDtechnics, která pod holandským managementem vyrábí v Číně led žárovky a další led světelné zdroje. Do portfolia LEDTechnics patří značky Ledtechnics, Lumenix a Led Source. Centrála LEDTechnics pro Východní Evropu je v Polsku, na některých obalech můžou být polské nápisy. Prodáváme i led žárovky od dalších výrobců, i ty jsou vyráběny v Číně.

Provozujeme maloobchodní prodej v rámci tohoto a dalších internetových obchodů, nemáme kamennou prodejnu. Naším cílem je nabízet led technologie za co nejatraktivnější ceny, aby se tento nejmodernější a nejúspornější způsob svícení dostal do každé domácnosti a firmy u nás. Podporujeme větší odběry zajímavými akcemi 3+1 led žárovka a také akcemi 10+1. Pokud potřebujete s výběrem led žárovek poradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi s Vámi zkonzultujeme, zda jsou Vámi vybrané led žárovky ty nejvhodnější pro daný účel.

Dále provozujeme velkoobchod s led světelným zdroji, v rámci této činnosti dodáváme led žárovky a další led technologie elektrikářům, elektro prodejnám, velkoobchodům, obchodním zástupcům a dalším profesionálům. Máte-li zájem s námi velkoobchodně spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Internetovým obchodům poskytujeme XML soubor pro automatickou aktualizaci zdarma. Dále provozujeme i systém spolupráce dropshipping, kdy za partnerský e-shop rozesíláme jeho zákazníkům zásilky, není tedy nutné držet naše zboží na svém skladě, balit ho a rozesílat, stačí jen přeposlat objednávku a přiložit fakturu pro zákazníka, vše ostatní zařídíme. Tuto službu poskytujeme pouze prověřeným, zavedeným partnerům, kteří dělají větší obraty.

Jako dovozce led žárovek jsme registrováni v systémech zabývajících se ekologickou likvidací žárovek a obalů, z každé importované led žárovky platíme Ministerstvu životního prostředí ekologické poplatky. Na životním prostředí nám záleží, proto jsme v sídle naší společnosti zřídili místo zpětného odběru led světelných zdrojů. Použité led žárovky, reflektory, pásky, zářivky nám můžete odevzdat nebo zaslat, a my se zdarma postaráme o jejich ekologickou likvidaci a recyklaci.

Rádi bychom Vám nabídli možnost koupit kromě světelných technologií také levné elektro, které pořídíte na našem novém e-shopu www.LTC-elektro.cz, kde si můžete vybrat z široké nabídky elektro zboží, jako jsou například bezdrátové meteostanice, dětské chůvičky, pájky, prodlužky, tablety, domovní zvonky a spoustu dalšího. 

Kvalitní led žárovky Led žárovky Led žárovky Zarovkyhana LED světla Led žárovky LED žárovky LED A-Z

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM RETELA