>

O nás

 

Jsme malá rodinná firma zabývající se prodejem led žárovekled pásků, led reflektorů  a obecně led světelných technologií. V ČR působíme jako dovozce led žárovek výhradně od evropských výrobců, a prodáváme též led žárovky od českých výrobců. Nicméně, z důvodu úspory výrobních nákladů, jsou všechny led žárovky vyráběny v Číně, což platí i pro drahé, celosvětově známé, značky.

Provozujeme maloobchodní prodej v rámci tohoto a dalších internetových obchodů, nemáme kamennou prodejnu. Naším cílem je nabízet led technologie za co nejatraktivnější ceny, aby se tento nejmodernější a nejúspornější způsob svícení dostal do každé domácnosti a firmy u nás. Podporujeme větší odběry zajímavými akcemi 3+1 led žárovka. Pokud potřebujete s výběrem led žárovek poradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi s Vámi zkonzultujeme, zda jsou Vámi vybrané led žárovky ty nejvhodnější pro daný účel.

Dále provozujeme velkoobchod s led světelným zdroji, v rámci této činnosti dodáváme led žárovky a další led technologie elektrikářům, elektro prodejnám, velkoobchodům, obchodním zástupcům a dalším profesionálům. Máte-li zájem s námi velkoobchodně spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Nehledáme další e-shopy, prodej na internetu si řešíme vlastními silami.

Jako dovozce led žárovek jsme registrováni v systémech zabývajících se ekologickou likvidací žárovek a obalů, z každé importované led žárovky platíme Ministerstvu životního prostředí ekologické poplatky. Na životním prostředí nám záleží, proto jsme v sídle naší společnosti zřídili místo zpětného odběru led světelných zdrojů. Použité led žárovky, reflektory, pásky, zářivky nám můžete odevzdat nebo zaslat, a my se zdarma postaráme o jejich ekologickou likvidaci a recyklaci.

Rádi bychom Vám nabídli možnost koupit kromě světelných technologií také levné elektro, které pořídíte na našem novém e-shopu www.LTC-elektro.cz, kde si můžete vybrat z široké nabídky elektro zboží, jako jsou například bezdrátové meteostanice, dětské chůvičky, pájky, prodlužky, tablety, domovní zvonky a spoustu dalšího. 

Kvalitní led žárovky Led žárovky Led žárovky LED žárovky Led žárovky a elektro

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM