>

Doprava a platba

Zásilky zasíláme kurýrní službou, která je dodá na doručovací adresu, kterou jste vyplnili při podání objednávky. V den, kdy zásilku předáme, budete informováni automatickým emailem o tom, že následující den bude zásilka doručena. V den doručení Vám přijde SMS s telefonním číslem řidiče, se kterým je možné se dohodnout na době dodání nebo případně odložení dodání na následující den. Řidič Vás navíc bude v den doručení telefonicky kontaktovat cca hodinu předem. Není tedy nutné celý den čekat, než někdo přijede, budete předem informováni.


Cena dopravného je 79,- Kč s DPH. Pokud je zboží zasíláno na dobírku, účtujeme k dopravnému poplatek za dobírku ve výši 50,- Kč s DPH. Žádné další poplatky jako balné a podobně si neúčtujeme.

 

Dále používáme k rozesílání zásilek službu České pošty - balík do ruky a Zásilkovna.cz. Zvolíte-li přepravu Českou poštou, zaplatíte dopravné ve výši 99,- Kč s DPH, v případě dobírky je navíc účtován poplatek za dobírku 50,- Kč s DPH. V případě zaslání na některou z poboček Zásilkovna.cz je cena 49,-Kč s DPH, v případě dobírky je navíce účtován poplatek 20,-Kč s DPH za doběrečné. 

 

U objednávek nad 999,- Kč s DPH je dopravné ZDARMA.

U velkobchodních objednávek je doprava zdarma nad 5000,- Kč s DPH.


 

Akceptujeme dva způsoby úhrady:

    převodem na náš bankovní účet = platba předem

    dobírka


 

Dojde-li u zálohové platby předem k prodlevě o více než 3 pracovní dny po splatnosti, bude z naší strany objednávka zrušena - nemůžeme blokovat zboží na skladě pro někoho, kdo má problém zaplatit.


 

Další možností je osobní odběr v naší kanceláři v Jihlavě, Štefánikovo náměstí 18, který není zpoplatněn. V případě osobního odběru je nutné prvně podat objednávku, zaškrtnout osobní odběr, a my Vás budeme kontaktovat, abychom se dohodli, kdy se pro objednané zboží stavíte. Zboží je možné zaplatit pouze předem - bankovním převodem. Platba v hotovosti nebo platební kartou na místě není kvůli EET možná.

Kvalitní led žárovky Led žárovky Led žárovky Zarovkyhana LED světla Led žárovky LED žárovky LED A-Z

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.